Prosté mýdlo

Mýdlo bez jakékoliv parfemace. Jen čistá přirozená vůně mýdla (a naší mýdlarny). Vyrobeno horkým procesem a přetučněno za studena lisovaným brokolicovým olejem.

 

150 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: MYD/006/B
Prosté mýdlo

Detailní popis produktu

  • 100% veganské
  • ruční řemeslná výroba
  • bez palmového oleje
  • s maximem místních surovin
  • 100% netoxické pro přírodu
  • bez barviv - pouze přírodní barva mýdla z výroby
  • bez vůně - pouze přírodní vůně mýdla a naší mýdlárny

 

Mýdlo je vyráběno jako neparfemované a čisté metodou za tepla tj. pečující složky se přidávají až po kompletní reakci s louhem. Mýdlo ocení především ti, kteří z jakéhokoliv důvodu nevyhledávají parfemované výrobky - ať už kvůli možným alergiím, tak z etického hlediska zpracování a dovozu esenciálních olejů z různých koutů světa. Mýdlo je přetučněno za studena lisovaným brokolicovým olejem, který má vysoké regenerační účinky na pleť. Je bohatý na vitamíny C,A a K. Vitamín C je důležitý pro regeneraci pleti a tvorbu kolagenu. Vitamín A snižuje produkci kožního mazu a působí proti kožnímu zánětu. Vitamín K napomáhá k dobrému hojení pokožky. 

Mýdlo je svým složením vhodné pro celé tělo - je kompletně netoxické pro přírodu a plně rozložitelné. Je vhodným pomocníkem pro cestování, pro pobyty v přírodě, protože tímto mýdlem umyjete nejen celé tělo i vlasy, ale v případě potřeby i nádobí či vyperete skvrny na oblečení. A to vše plně netoxicky pro přírodu, jemně pro pokožku a šetrně pro prádlo i nádobí.

Složení: zmýdelněné bambucké máslo, zmýdelněný slunečnicový olej, zmýdelněný rýžový olej, zmýdelněný kokosový olej, citrát, laktát, brokolicový olej

INCI: SODIUM SHEA BUTTERATE, SODIUM SUNFLOWERATE, SODIUM RUCE BRENATE, SODIUM COCOATE, CITRIC ACID, SODIUM LACTATE, BRASSICA ITALICA SEED OIL

Přečtěte si o výrobě zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mýdla
Hmotnost: 80 ±5g