Kurzy

Výroba přírodního mýdla metodou za tepla pro pokročilé


28.4. 2024 16:30 (volná místa)

Odnesete si svoje vyrobené mýdlo metodou za tepla o velikosti cca 1kg a naučíte se ho vyrábět dle základního receptu, dozvíte se vše o bezpečnosti výroby, možnosti přírodních přísad vhodné pro tuto metodu. 

Maximální počet účastníků: 2
Délka: 2,5 - 3  hodiny
Cena: 2400 Kč za osobu

Výroba přírodního mýdla pro začátečníky


2.6. 2024 12:30 (volná místa)

19.5. 2024 12:30 (volná místa) - výroba jemného dětského mýdla

Odnesete si svoje vyrobené mýdlo metodou za studena o velikosti cca 1kg a naučíte se ho vyrábět dle základního receptu, dozvíte se vše o bezpečnosti výroby, možnosti přírodního barvení, přísad, zdobení a vůní. Řekneme si, co je to přírodní mýdlo, co obsahuje, jaké jsou metody výroby mýdla, probereme recepturu i zadávání pro mýdlovou kalkulačku. 

Maximální počet účastníků: 4
Délka: 4 - 4,5 hodiny
Cena: 2600 Kč za osobu

Výroba domácí kosmetiky

22.6.2024 9:00

Úvod do světa přírodních surovin. Vyrobíte si 3 recepty ze světa přírodní kosmetiky(je možno i předem konzultovat), které si následně odnesete domů. Řekneme si něco o rozdílech mezi přírodní a konvenční kosmetikou. Nakoukneme do světa surovin - co pro jakou pleť vyhledávat ve výrobcích a na co si při výrobě doma dávat pozor. Sestavení jednoduchých receptů, postupy výroby, kombinace surovin.

Maximální počet účastníků: 4
Délka: 2,5 hodiny
Cena: 2200 Kč za osobu

Jak se vyznat v kosmetických přípravcích

Vhodné pro spolky, školy a jiné instituce v rámci besed (volná místa)

Čtení složení a obalových informací. Na co si na obalu výrobků dát pozor, certifikáty v kosmetice, piktogramy, čtení složení INCI, alergeny v kosmetice a jak zacházet s kosmetickými přípravky, abychom udrželi jejich kvalitu. Praktické ukázky výrobků a jejich složení.
Při dobrém počasí je možno uspořádat kurz ve venkovních prostorách.

Maximální počet účastníků: 10
Délka: 45 minut - 1,5 hodiny
Cena: dle domluvy

Vyrobte si vlastní dárek - přírodní mýdlo

22.6. 2024 12:30 (volná místa)

28.4.2024 9:00 (volná místa)

S trochou teorie, za to pod vedením odborníka si odnesete domu cca 1 kg mýdla. Není nad vlastnoručně vyrobený dárek pro sebe a své blízké. Chcete vyrábět dohromady s kamarádkou? I to je možné. Následně se o mýdla podělíte a navíc spolu strávíte krásný čas v příjemném prostředí.

Maximální počet účastníků: 4 osoby na jedno časové okno
Délka: 2 hodiny
Cena: 2000 Kč za osobu, v případě výroby jednoho mýdla ve dvou osobách je cena za osobu 1100 Kč za osobu.

Destilace bylinek

28.6. 2024 16:00 (volná místa)

Praktická ukázka destilace bylinek přímo na destilační koloně, jejich úprava a zpracování před destilací, zpracování výsledného hydrolátu  a esenciálního oleje. Možnosti využití domácích esencí a květových vod. Z kurzu si odnesete v lahvičce s rozprašovačem čerstvou květovou vodu přímo vyrobenou na kurzu.
Při dobrém počasí je možno uspořádat kurz ve venkovních prostorách.

Kurz je možno pořádat i ve vašich prostorách v rámci přednášek. Cena dle tel. domluvy.

Maximální počet účastníků: 6
Délka: 2 hodiny
Cena: 600 Kč za osobu

 

U každého kurzu máte k dispozici plně vybavenou voňavou výrobnu v Rychtářově č.p. 221 okr. Vyškov, ochranné pomůcky, hygienické zázemí, parkoviště a v neposlední řadě i občerstvení v podobě domácích či lokálních pochutin. K přihlášení na kurz prosím využijte e-mail obchod@mydlia.cz, kde prosím napište, o jaký kurz máte zájem a v jakém termínu. Následně Vám potvrdíme volnou kapacitu. Prosím vezměte si s sebou na kurz přezůvky a tričko s dlouhým rukávem.

Chcete kurz darovat? Neváhejte napsat na náš e-mail obchod@mydlia.cz a obratem Vás budeme kontaktovat ohledně podrobností pro Váš dárkový poukaz.

Nevyhovuje Vám termín? Zkuste nám napsat na e-mail obchod@mydlia.cz a zkusíme spolu sladit diáře. 

Pokud máte zájem o individuální kurz výroby přírodní kosmetiky, výroby přírodních mýdel různých typů - personifikovaná výroba, výroba na míru, svatební mýdla, přednášky ohledně ekologické a netoxické domácnosti a kosmetiky, teambuilding ať už v naší provozovně nebo ve Vašich prostorách kontaktujte nás na obchod@mydlia.cz