O nás

Jsme řemeslná mýdlárna, která vyrostla mezi řekami Malá a Velká Haná na Drahanské vrchovině nedaleko vodního zdroje Opatovické přehrady. Inspirací pro vznik našich produktů ale nebyla jen panenská příroda s okolními hlubokými lesy, ale i místní zvyky, tradice a folklór Hané. 

Prvotní záliba přerostla ve vášeň s významným přesahem do našich životů a my se tak rozhodli přijít na trh s novou značkou a výrobky z osvědčených receptur testovaných na naší široké rodině. A protože nám naše okolí dávalo jasně najevo, že jdeme správným směrem, rozhodli jsme se pro oficiální certifikovanou výrobu. Téměř tři roky jsme u každého produktu ladili složení receptu, výrobní postup, vymazlený obal a finální testování. Naše výrobky udělají radost všem věkovým skupinám, nejvíce však uživatelům citlivým na konvenčně vyráběnou kosmetiku, alergikům či lidem s intolerancí na dráždivější složky.

Zakládáme si na ekologickém a udržitelném provozu, který nám musí dávat smysl. Naše mýdla mají za úkol nejen šetrně umýt, ale byli bychom rádi, aby potěšily vaše oči i nosánek, a udělaly radost při každém příchodu do koupelny nebo otevření provoněné skříně. Šampuky, kondicionéry, balzámy pak ať jsou jak něžné pohlazení, které vám zpříjemní každý den.

Srdce mýdlárny:

Kristina - hlavní tvůrce receptur, designu a prodeje výrobků, do kterých vložila vědomosti, lásku k přírodě, smysl a vášeň pro každý jednotlivý kus.

Michal - trpělivý podporovatel aktivit své ženy, neúnavný inovátor výrobní byrokracie a ten, který rozhodl brát aktivity s rozumem a při zemi, hrdě titulovaný díky tomuto oboru činnosti na pana továrníka.